- Houten tafeltje (65x30x45 cm)
- 4 houten krukjes (30x20x25 cm)


Gratis verzending vanaf 50 euro
Persoonlijk advies, ook via chat!
Uitstekende garantievoorwaarden
Heb je een vraag?
Wij staan voor je klaar!

Maandag t/m vrijdag
8.30 - 17.00 uur
Wil je meer weten?
Stuur een e-mail
EXIT picknickset met vier kinderkrukjes
Lekker picknicken naast je speelhuisje van EXIT Toys? Met de EXIT picknickset met vier kinderkrukjes kun je tussen het spelen door even uitrusten of maak een mooie tekening samen met vriendjes en vriendinnetjes.
De picknickset bestaat uit een houten tafeltje en vier kinderkrukjes. Deze set past ook op de veranda van je EXIT Crooky houten speelhuisje. En staat jullie picknickset midden in de tuin en wil je niet dat de kinderen te veel in de zon zitten? Dan biedt de EXIT parasol, die je eenvoudig in het midden van de tafel kunt steken, de uitkomst. Zo kun je ook lekker buitenspelen tijdens de warme dagen!
Duurzaam houten picknickset
De picknicksets van EXIT Toys zijn gemaakt van FSC® gecertificeerd cipreshout (FSC 100%, FSC® SCS-COC-007799). Deze houtsoort splintert niet en is van nature bestand tegen weersinvloeden zoals regen en dus resistent tegen houtrot. Je hoeft EXIT houten picknicksets voor gebruik niet te behandelen, kinderen kunnen er direct veilig mee spelen.
Van welk materiaal is het product gemaakt?
Hoeveel krukjes zitten er bij deze picknickset?
Het product dient voor gebruik eerst te worden gemonteerd. Het product wordt dus niet kant-en-klaar geleverd.
Is het product eenvoudig te monteren met een handleiding, zonder dat hiervoor technische kennis nodig is?
Zit er een handleiding (inclusief gebruiksaanwijzing) bij dit product, zodat je het zelf in elkaar kunt zetten?
Hoe lang duurt het om het product te monteren?
Vanaf welke leeftijd kun je het product veilig gebruiken?
Aan welke normen en/of keurmerken voldoet het product?
- EN: dit product is goedgekeurd volgens de Europese veiligheidsnorm. Het getal achter EN verwijst naar de betreffende Europese veiligheidsnorm(en) waarop dit product is getest.
- CE: deze markering geeft aan dat het product is ontworpen en geproduceerd conform de wettelijke eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu.
- GS: Geprüfte Sicherheit (GS) is een extra certificaat en betekent het product voldoet aan de Duitse norm - en indien van toepassing ook de Europese norm - voor veilig gebruik.
- FSC: het FSC-keurmerk is een bewijs dat het hout van dit product afkomstig is uit een bos dat beheerd wordt volgens de internationale FSC-standaard voor verantwoord bosbeheer.
- PEFC: het PEFC-keurmerk is een bewijs dat het hout van dit product afkomstig is uit een bos dat beheerd wordt volgens de internationale PEFC-standaard voor verantwoord bosbeheer.
- EXIT protocol: Soms komt het voor dat er geen bestaande norm is die geschikt is om onze producten op productveiligheid te testen. Om te voldoen aan de allerhoogste veiligheidseisen hebben wij daarom in samenwerking met een erkend testinstituut een eigen EXIT testprotocol opgesteld om de veiligheid van onze producten te waarborgen.
In deze blogpost lees je alles over normen en keurmerken voor buitenspeelgoed.
Is het product bestand tegen weersinvloeden zoals zonlicht, regen, hagel, sneeuw en wind?
Wat is het totale gewicht van het product, inclusief verpakking?
EXIT Yummy buitenkeukens beschikken over een kraan die aangesloten kan worden op een tuinslang door middel van een Gardena koppeling. De waterbak kan ook handmatig verwijderd worden om te vullen met water of schoon te maken.
EXIT Yummy buitenkeukens worden geleverd met een 10-delige set keukenaccessoires. Deze set bestaat uit een kookpan met deksel, een koekenpan, een spatel, een soeplepel en verschillende speelgoed etenswaren.
De EXIT Yummy 50 buitenkeuken kan worden ingekort, zodat deze mooi aansluit op de breedte van je speelhuisje. Hiervoor zijn afkortlijnen toegevoegd aan de bevestigingsbalken. Raadpleeg de handleiding voor meer uitleg en een duidelijk stappenplan voor het inkorten.
Dit geldt alleen voor de EXIT Yummy 50 buitenkeuken en niet voor de andere varianten van de Yummy buitenkeukens.
De EXIT Yummy 50 houten buitenkeuken kan worden bevestigd aan onze houten Yuki speelhuizen 300, 350, 500 en 550. Let op: de buitenkeuken is niet geschikt voor het Yuki 100 speelhuis, de Panorama speelhuizen en de Loft speelhuizen.
Daarnaast kun je de Yummy 50 ook aan een eigen wand bevestigen, zoals een schutting of overkapping. Houd er dan wel rekening mee dat je zelf voor het juiste bevestigingsmateriaal moet zorgen.
Dit geldt alleen voor de Yummy 50 buitenkeuken en niet voor de andere varianten van de Yummy buitenkeukens.


